در پی نسخه تستی آلفای سال قبل برای بازی For Honor ، یک نسخه بتای جدید برای حالت مولتی پلیر آن نیز برای طرفداران در حال آماده سازی است. بنابه تائیدیه یوبیسافت ، نسخه بتای بازی For Honor به مدت چهار روز در اواخر ماه ژانویه (اوایل ماه بهمن) فعال خواهد شد ، در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

یوبیسافت اخیرا اعلام کرد که نسخه بتای بازی For Honor از ۲۶ تا ۲۹ ژانویه (۷ تا ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC فعال خواهد بود. این بتا به صورت بسته اعمال خواهد شد و برای اجرای آن باید در سیستم ثبت نام کنید. مدت ثبت نام تقریبا از اوایل این ماه آغاز شده است و از طریق این لینک می توانید نسبت به این موضوع اقدام کنید.

به علاوه در لینک بالا می توانید یکی از سه جناح موجود را برای خود انتخاب کنید. این نوعی ترفیع است که War نامیده می شود ، جناح هایی که باعث پیشرفت شما در نسخه بتا می شود و به برترین های هر جناج جوایزی داده می شود. هر کسی که در نسخه بتای بازی For Honor حضور داشته باشد جایزه ای خواهد داشت که فعلا ماهیت آن ها مشخص نیست ، البته همه این موارد در بازی اصلی تاثیر خواهند داشت.

خود بازی با فاصله ای کوتاه از نسخه بتای آن در ۱۴ فوریه (۲۶ بهمن) منتشر خواهد شد همچنین کالکتورز ادیشن بازی For Honor نیز با قیمت ۲۲۰$ در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که تمامی حالت های ، از جمله حالت تک نفره به اینترنت نیاز خواهند داشت.

نظرات خود را با گیم سورس درمیان بگذارید ، آیا نسخه بتای بازی For Honor می تواند در حالت حالت مولتی پلیر کافی باشد؟

منبع : Gamespot