یکی از موارد مهمی که باعث علاقه مندی بازی‌بازان به بازی Mass Effect: Andromeda می شود حالت co-op آن می باشد. این مورد مستقل از بازی Mass Effect 3 می باشد و تنها در عنوان Andromeda می توانیم این چالش ها را با سلاح ها و قابلیت جدید به طور منحصر بفرد تجربه کنیم.ده دلیل محبوبیت بالای این قابلیت های جدید ، Bioware تصمیم دارد جزئیات جدیدی از نسخه بتای بازی Mass Effect Andromeda در اواخر این ماه میلادی منتشر کند ، در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

در وبسایت Bioware  اشاره شده است که آن ها در حال کار بر روی نسخه بتای حالت مولتی پلیر Mass Effect Andromeda هستند ولی هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار آن ذکر نکرده اند. Ian Frazier ، طراح ارشد بازی ، در صفحه توئیتر خود درباره انتشار اطلاعات بیشتر از نسخه بتای بازی Mass Effect Andromeda در اواخر ماه گفت :

بهتر از بازی های قبلی است.

حالت مولتی پلیر بازی Mass Effect: Andromeda تغییراتی نیز در برخی قابلیت های حرکتی خواهد داشت. تنوع بالای دشمنان و شمار آن ها بازی‌باز را مجبور به پناه گرفتن یا دویدن خواهد کرد. بازی Mass Effect: Andromeda در تاریخ ۲۱ مارچ (اول فروردین) به صورت رسمی برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در رابطه با زمان نامشخص انتشار اطلاعات نسخه بتای بازی Mass Effect Andromeda با گیم سورس در میان بگذارید.

منیع : Gamingbolt