Scalebound بازی انحصاری Xbox One و PC که توسط کمپانی پلانتیوم گیمز در دست ساخت بود طبق اعلام رسمی مایکروسافت و خود این کمپانی به صورت رسمی لغو شد، بازی انحصاری Xbox One که بسیار مورد انتظار بود با لغو شدن بسیاری از طرفداران را ناراحت کرد،با سایت گیم سورس همراه باشید.

وبسایت Gamespot اخیرا با صحبتی که با عوامل Microsoft داشته اعلام کرده که این بازی به صورت رسمی لغو شده است،سخنگوی مایکروسافت به گیم اسپات اعلام کرد:

بعد از بررسی های بسیار دقیقی که انجام دادیم،جلوگیری از روند ساخت این بازی بهترین کاری بود که میتوانستیم در حق بازی انحصاری Xbox One یعنی Scalebound انجام بدهیم.

او در ادامه در مورد لغو بازی انحصاری Xbox One چنین گفت:

تمامی تلاشمان این است که بهترین لاین آپ را در اختیار طرفداران قرار دهیم،Halo Wars 2, Crackdown 3, State of Decay 2و Sea of Thieves بازی هایی هستند که سعی میکنیم تمام تمرکزمان را به کار ببریم تا کاربران راضی باشند.

این خبر بعد از حذف شدن صفحه این بازی در Gamestop و فروشگاه رسمی مایکروسافت منتشر شد.پیش از این نیز از سوی برخی منابع اعلام شده که ساخت مراحل بازی با مشکلات بسیاری مواجه شده بود و در آخر نیز همین مشکلات برای بازی انحصاری Xbox One مشکل ساز شد.

همچنین مطالعه کنید:جزئیاتی از نسخه بتای بازی Mass Effect Andromeda در اواخر این ماه منتشر خواهد شد

چنین مشکلاتی اخیرا نیز در موارد بسیاری مانع از موفقیت بازی های خوب شده بود،عناوین بسیار بزرگی نیز اخیرا به خاطر همین مشکلات نتنوانستند به موفقیت برسند.امیدواریم با لغو بازی Scalebound کمپانی پلانتیوم گیمز بتواند با عناوین دیگر نیز مانند Halo Wars 2 بتواند جای خالی این بازی را پر کرده و دوباره بعد از چنین مشکلاتی قوت بگیرد.همچنین لغو بازی می تواند به دلیل عدم توجه کافی مایکروسافت به عناوین انحصاری اش باشد.

نظر شما در مورد بازی انحصاری Xbox One چیست؟آیا همانطور که اعلام کردیم این بازدهی را مرتبط با برنامه ریزی های مایکروسافت می دانید؟

منبع: Gamespot