سونی از اولین تغییر رنگ پلی استیشن ۴ اسلیم خود رو نمایی کرده است و این رنگ سفید ظاهری زیبا به این دستگاه داده است. این دستگاه با مشخصات ۵۰۰ گیگ با یک کنترلر سفید رنگ ست شده با خود دستگاه در اروپا  با قیمت حدود ۲۵۹ تا ۲۹۹  یورو در ۲۴ ژانویه ( پنجم بهمن ماه سال جاری ) در دسترس عموم خواهد بود. در ژاپن نیز  ۲۳ فوریه ( پنجم اسفند ماه جاری ) این دستگاه با هارد یک ترابایت در اختیار آسیایی ها قرار خواهد گرفت. با ادامه مطلب در مورد سونی PS4 slim سفید رنگ با سایت گیم سورس  همراه باشید.

اگر چه تا کنون خبری در مورد زمان منتشر شدن این دستگاه در آمریکا داده نشده است و بسیاری از طرفداران پلی استیشن منتظر انتشار دستگاه سفید رنگ پلی استیشن ۴ پرو هستند. در هر صورت این دستگاه شباهت بسیاری با دستگاه Xbox One S نسخه robot white خواهد داشت. این رنگ به نوعی الهام از طرح روانشناسی در رنگ ها را دارد که تاثیری بسزایی در فروش این محصول خواهد داشت.  سفید بودن این دستگاه باعث بیشتر دیده شدن دستگاه خواهد شد و از طرفی کمی تغییر در رنگ این دستگاه که از PS2 تا PS4 از رنگ سیاه استفاده کرده اند با این تغییر سنت شکنی بزرگی انجام داده است پس از رنگ های نقره ای و سیاه این سومین رنگی است ما در این سیستم مشاهده نموده ایم.

در مورد سخت افزار این دستگاه ها هیچ تغییری صورت نگرفته است و همان RAM هشت گیگا بایتی در این دستگاه وجود دارد با CPU قدرتمند خود همراه است. گرافیک این دستگاه در مقایسه با گرافیک سیستم های کامپیوتری بسیار متفاوت است و با دارا بودن گرافیک ۴ گیگ خود می تواند بازی ها را با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل باز کند البته نباید از دوام و استحکام این دستگاه گذشت. علاوه بر این ها کوچک و سبک شدن دستکاه در اسلیم نیز یکی از مزایای دیگر این دستگاه است.

نظرات خود را در مورد سونی PS4 slim سفید رنگ با ما در میان بگذارید…

منبع : Theverge