اگر نگاهی به بازی های موبایل بیندازید و به محتوای آن ها فکر کنید به راحتی متوجه می شوید که کمتر بازی وجود دارد که بتواند باعث خنده شما بشود ، جدی بودن محتوای بازی ها و یا بعضاً بی محتوایی آن ها از لحاظ فضای احساسی می تواند باعث تکراری بودنشان در طولانی مدت و در مقایسه با بازی های دیگر باشد. بازی موبایل کلاغ دریده یکی از بازی های ایرانی است که اخیرا سعی کرده است با محتوای طنز خود تحولی دیگر در دنیای بازی های موبایل کشور به وجود آورد ، اگر چه بازی های دیگری با روش های متفاوت برای ساختن یک فضای طنز تلاش کرده اند ولی هنوز جای پیشرفت زیادی برای توسعه دهندگان داخلی وجود دارد. در ادامه با سایت گیم سورس همراه باشید.

بازی موبایل کلاغ دریده | گیم سورس

بازی موبایل کلاغ دریده

جریان موضوعی بازی موبایل کلاغ دریده بسیار آسان ، بخورید و مزاحم شوید که البته باید گفت در مسیر شما نیز مزاحمان دیگری قرار دارند. کلاغی ماجراجو و پر دردسر را فرض کنید که از مناطق مختلف عبور می کند و سعی دارد به زبان ساده روز خود را بگذراند ولی علاقه ای به یک گذر کسل کننده ندارد پس سعی می کند در مسیر حرکت خود به خرابکاری بپردازد.

همه ما هر روز صبح آثاری از خرابکاری پرنده ها بر روی ماشین ها مشاهده می کنیم که باعث آزار ما هستند ، در این بازی نیز می توانید مزاحم توریست ها یا مردم باشید و اعتراض آن ها را بشنوید. جلوه طنز بازی موبایل کلاغ دریده در همین خرابکاری هاست همچنین شما می توانید با خرابکاری هامی توانید انتقام خود را از پرنده های دیگری که مزاحم شما می شدند ، بگیرید. زمانی که با اعتراض مردم روبرو می شوید می توانید تجربه ای زیبا از یک بازی طنز را تجربه کنید.

بازی موبایل کلاغ دریده | گیم سورس

بازی موبایل کلاغ دریده

بازی به سبک اکشن و مسابقه ای است و تا جایی که می توانید باید رکود بالایی داشته باشید ، باید به نوعی تنظیم کنید تا هم خرابکاری کنید ، هم سکه ها را بخورید ، هم از کلاغ ها و پرنده های مزاحم دیگر عبور کنید و هم رکورد بزنید.

علی رغم تمام زیبایی های موجود ، باید گفت گیم پلی بازی موبایل کلاغ دریده بیش از آنچه که فکرش را می کردیم تکراری است که یکی از دلایل آن تکراری بودن فضا های آن می باشد ، مثلا در جایی که مردم توریست حضور دارند فضا تقریبا همان فضای همیشگی است ولی این تنها دلیلی نیست باعث تکراری شدن بازی می شود روند بازی نیز به اندازه کافی تکراری است. حالت دو بعدی بازی زمانی که با فضای آن مخلوط می شود باعث می شود اولین فکری که ممکن است حس شباهت آن به Mario یا همان قارچ خوری است که تفاوت آن در یک کلاغ پرنده می باشد.

بازی موبایل کلاغ دریده | گیم سورس

بازی موبایل کلاغ دریده

موسیقی پس زمینه بازی بسیار مناسب است مخصوصا زمانی که در منوی اصلی بازی هستید ، موسیقی می تواند هر از گاهی باعث خنده شما شود و همانطور که پیش تر نیز گفته شد ، صدای اعتراض مردم نیز هر از گاهی بسیار جالب است تا حدی که بهترین خصوصیت بازی همین صداگذاری های ساده و آهنگ ها هستند. اگر زمانی بازی خسته کننده بود می توانید با تکیه بر موراد مربوط به موسیقی و صداگذاری شرایط سرگرمی خود را فراهم کنید البته لازم به ذکر است که همین صداگذاری گفته شده نیز محدود به اعتراض های مردم در زمان خرابکاری است.

همچنین مطالعه کنید : نقد و بررسی بازی موبایل ایرانی مهدیار | پسرک ماجراجو

کیفیت بازی موبایل کلاغ دریده خوب است ولی نمی شود گفت عالی است ، در حد یک بازی دو بعدی کیفیتی بسیار خوب دارد همچنین با اینکه روند بازی با گذشت زمان سخت تر می شود ولی باز هم برای دفعات بازی می توانید تکراری بودن بازی را احساس کنید و تمامی این موارد باعث می شوند ما شاهد یک بازی در حد متوسط باشیم که تنها نقطه قوت آن در طنز بودن آن است. به هر حال امکان این وجود داشت که با اضافه شدن بخش های دیگری به بازی و یا وجود حالت آنلاین از تکراری بودن آن جلوگیری کرد که امیدواریم در آینده شاهد این موارد باشیم.

نظرات خود را درباره بازی موبایل کلاغ دریده با گیم سورس در میان بگذارید.

نمره نهایی بازی موبایل کلاغ دریده

بازی موبایل کلاغ دریده یکی از بازی های ایرانی است که اخیرا سعی کرده است با محتوای طنز خود تحولی دیگر در دنیای بازی های موبایل کشور به وجود آورد ، اگر چه بازی های دیگری با روش های متفاوت برای ساختن یک فضای طنز تلاش کرده اند ولی هنوز جای پیشرفت زیادی برای توسعه دهندگان داخلی وجود دارد.

  • User Ratings (رای ها ۰)

    ۰ %