شمع 4 بعدی Resident evil 7

شمع ۴ بعدی Resident evil 7 |روح بازی هم واقعا ترسناک به نظر می رسد

تکنولوژی روز به روز دنیای مارا عجیب تر و جذاب تر می کند،دسترسی به مواردی امکان پذیر می شود که حتی فکر کردن در مورد آن سخت بود،از همان ابتدا تکنولوژی و صنعت گیمینگ رابطه ی عمیقی باهم داشته اند و تا به امروز توانستند با تکنولوژی هایی مانند واقعیت مجازی به کل دنیای گیمینگ را متحول کنند،حال شمع ۴ بعدی Resident evil 7 وارد دنیای بازی های رایانه ای شده است و توانسته به کل مفهوم واقعیت مجازی را تغییر بدهد،با سایت گیم سورس همراه باشید.

کمپانی merchoid که در صنعت ساخت ابزار های جانبی برای بازی های ویدئویی قدمت زیادی دارد اینبار با کمپانی کپکام سازنده بازی Resident Evil 7 همکاری کرده است و یک شمع ۴ بعدی برای Resident evil 7 را ساخته است،توضیحات برای شمع ۴ بعدی Resident evil 7 واقعا بسیار جالب است،اخیرا اخباری منتشر شد که اعلام کرد بازی Resident Evil 7 از Plasystation VR نیز پشتیبانی خواهد کرد و در کنار آن نیز اعلام شده که تجربه VR بازی Resident Evil ترسناک ترین تجربه ممکن برای خریداران واقعیت مجازی خواهد بود.

وقتی شمع ۴ بعدی Resident evil 7 را روشن می کنید ابتدا باید مجهز به PSVR باشید در این هنگام که شما در اعماق بازی به سر میبرید اشیا یا دشمنانی را میبینید که بر روی شما تاثیر می گذارند،حال فرض کنید بوی آن هارا نیز بتوانید حس کنید…نور الی نور می شود.بوی خون ،بوی چوب های آب زده یا بوی تعفن مرده ها این شمع را جادویی می کند.

همجنین مطالعه کنید:سختی بازی Resident Evil 7 از همه بازی های این سری بیشتر خواهد بود

مطمئنا سوالی برای شما پیش آمده که بوی تعفن و خون را بعد از بازی چه می کنید؟ این سوال در ابتدا برای ما هم پیش آمده بود اما خبر خوب این است که با باز کردن پنجره یا روشن کردن یک عود می تواند بوی شمع ۴ بعدی Resident evil 7 را از بین ببرد.

حال با این اوصاف شما شمع ۴ بعدی Resident evil 7 را ترسناک می دانید؟

شمع 4 بعدی Resident evil 7

تصویری از شمع ۴ بعدی Resident evil 7

منبع: Theverge