بازی Uncharted: The Lost Legacy با منتشر کردن بسته الحاقی خود برای  Uncharted 4: A Thief’s End توانست با ورود شخصیت های جدید به این بازی موفق باشد. این در حالی است که کمپانی ناتی داگ توانست با ورود شخصیت های مختلف بتواند موفقیت های دیگری نیز در بازی های دیگر خود نیز د اشته باشد. در این چند سال اخیر ویدئو های بسیار مهمی از جنسیت های مونثی که به بازی ها اضافه شده بودند به معرض عموم در آمد. بازی هایی همچون Horizon Zero Dawn, Overwatch, The Last Of Us و Dishonored 2 تمام بازی هایی بودند که توانستند با ورود شخصیت های جدید مونث و روش های دیگر موفقیت بسیاری بدست آورند. با ادامه مطلب در مورد شخصیت های جدید مونث با سایت گیم سورس همراه باشید.

همچنین مطالعه کنید : بسته الحاقی Survival Mode برای بازی Uncharted 4: A Thief’s End در هفته آینده روانه بازار خواهد شد

با اضافه کردن شخصیت های جدید مونث در قسمتی از بازی Uncharted در بسته الحاقی و شخصیت الی در بازی The Last Of Us 2 آغازگر موفقیت دیگری برای کمپانی ناتی داگ بوده است. نیل دراکمن کارگردان مبتکر کمپانی ناتی داگ گفته است که وی به باور مخاطبانش توجه بسیاری خواهد در این حوزه از بازی ها خواهد داشت. همچنین افزود که به گونه این این شخصیت ها را طراحی خواهد کرد زمانی که فرد بازی را انجام می دهد شخصیت خود را در قالب کارکتر بازی ببیند.

در این پروسه اضافه شدن شخصیت های جدید مونث به بازی Uncharted هر دو Nadine و Chloe هریک قهرمانان اصلی این سری بودند همچنین توانستند جذابیت بازی را دو چندان کرد. Nadine سیاه پوست و Chloe نیمه هندی بود که توانست قدم موثری برای کمپانی ناتی داگ در تمام آمریکای شمالی برای Nathan Drake و هر کسی که این مزایا را درک کرده اند به ارمغان آورند.

همچنین مطالعه کنید : داستان Uncharted: The Lost Legacy بر مبنای نسخه های اصلی بازی خواهد بود

زمانی که Drake و کمپانی اش قدم های بسزایی در بازی Uncharted با انتشار بسته الحاقی Uncharted: The Lost Legacy داشته باشند که در آن توانستند با برگرداندن شخصیت Chloe و Nadine توانستند جذابیت بازی را چند برابر نمایند. کمپانی ناتی داگ نیز از چنین مزیتی بی خبر نبود و توانست با این کار خود اثر جاودان دیگری رقم زند. این بسته الحاق هم اکنون برای Playstation 4 منتشر و در معرض عموم قرار گرفته است.

منبع : SegmentNext